מתנדבי ישראל ופורטל התנדבות בישראל עם הבנים החטופים.
הגדל

בשנה האחרונה עוקבים אזרחי ישראל אחר גורלם של שולשת החיילים החטופים, גלעד, אלדד ואהוד.

משפחות שליט, גולדווסר ורגב מגייסות מתנדבות ומתנדבים מהארץ ומחו"ל בכדי ליצור דעת קהל ציבורית - לאומית ובין לאומית במטרה להפעיל לחץ ציבורי נוסף על ממשלת ישראל ושועי עולם, בכדי שנושא החטופים לא יירד מסדר היום הציבורי - בכדי שהשלושה לא ישכחו.

בקריאת "אל תתנו לאדישות להרוג אותם", פונות המשפחות אל הציבור בבקשה להתנדב.
ההתנדבות לעזרה ביצירת דעת קהל אינה כרוכה במאמץ פיזי, יציאה מהבית ואינה גוזלת זמן רב. אופי ההתנדבות ייחודי לכל אדם ויכול להעשות באמצעות כל מחשב המקושר לאינטרנט. באתר העמותה, שהוקמה, ע"י שלוש המשפחות, בכדי ללוות את המסע המשותף שנכפה עליהם. ניתן למצוא כתובות למשלוח הודעות דוא"ל ומכתבים בדואר,  כמו-גם חבילות ומסרים לחטופים  דרך הצלב האדום על סניפיו בעזה ובאירופה. אנא השתמשו בכתובות אלו בכדי להתעניין במצבם, ובכדי להעביר להם מסרים של אהבה וחבילות.

ארגונים המפעילים אתרי אינטרנט פעילים מוזמנים להוסיף את באנר הבנים, לקשר לאתר להמשיך את שרשרת העשייה ההתנדבותית למען החטופים. את הבאנר בעברית ובאנגלית ובפורמטים שונים ניתן למצוא בדף הזה   

למעבר אל אתר "קרן מאור – ושבו בנים לגבולם לחצו כאן אנא העבירו למכריכם בעולם את הקישור המתאים לאתר העמותה בהתאם לשפה אותה דוברים חבריכם.

 

עבור לתוכן העמוד