התנדבות מעניקה קריירה
הגדל

ג'ון ברייס הדרכה בשיתוף עם משרד התמ"ת, תכשיר בהתנדבות צעירים יוצאי אתיופיה בפרוייקט מיוחד להשתלבות בעולם ההיי-טק במסגרת טק-קריירה, כולל התחייבות להשמה מלאה בעבודה של כל בוגרי הפרוייקט.

ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס ומשרד התמ"ת ישתפו פעולה בפרוייקט התנדבותי - הכשרה של צעירים יוצאי אתיופיה להשתלבות בעולם היי-טק. משתתפי הפרוייקט  יעברו הכשרת תוכנית Microsoft .NET 2005  בסביבות עתירות ידע וטכנולוגיה, אשר יועבר על ידי טובי המרצים של ג'ון ברייס הדרכה. טקס הפתיחה של הפרוייקט יתקיים ב- 16 בדצמבר 2007 בשעה 12:00 בקיבוץ נחשון.

משתתפי הפרוייקט, יוצאי אתיופיה, הנם סטודנטים ב"טק- קריירה"- עמותת שמטרתה ליצור הזדמנות ייחודית לצעירים יוצאי אתיופיה להשתלב בעבודה בתחום פיתוח תוכנה ובדיקות תוכנה בשוק ההיי-טק בישראל.

מסלול ההכשרה יתקיים באופן יומיומי בתנאי פנימייה בקיבוץ נחשון ויארך כחצי שנה. במסלול יקחו חלק כ- 25 משתתפים בגילאי שנות העשרים, אשר בסיומו יקבלו תעודת הסמכה ממיקרוסופט. ג'ון ברייס הדרכה הודיעה כי היא מתחייבת להשמה מלאה בעבודה של כל בוגרי המסלול.

לדברי אשר אליאס, מנכ"ל טק- קריירה, "עד כה פעלנו בכוחות עצמנו והכשרנו שלושה מחזורים עם השמה מלאה. כחלק מההתפתחות של טק-קריירה ובהתאם לתוכנית האסטרטגית, חברנו לג'ון ברייס הדרכה, הגוף הדומיננטי בישראל להכשרה טכנולוגית, ולמשרד התמ"ת האמון על הכשרות מקצועיות.
קרוב היום בו כולנו נבין את המשמעות של פעילות זו לחברה בישראל בכלל ולקהילת יוצאי אתיופיה בפרט".

לדברי זיו מנדל, מנכ"ל משותף בג'ון ברייס הדרכה, "ג'ון ברייס הדרכה רואה חשיבות רבה לתעשיית ההיי-טק ולכלכלה הישראלית בהגדלת מאגר המקורות מהם מגיעים אנשי המקצוע. השוק הישראלי צמא לכוח אדם איכותי ובעל פוטנציאל בתחום הטכנולוגי. בעשר שנים האחרונות, עסקה ג'ון ברייס הדרכה בהכשרה של עשרות אלפי אנשי תוכנה בתהליכי הסבה ושדרוג מקצועי. אנחנו שמחים להיות שותפים בפרויקט הלאומי החשוב הנ"ל ולתת את התרומה שלנו ברמת מסלולי הכשרה מקצועיים והענקת תעודות הסמכה פורמליות בינלאומיות של ג'ון ברייס הדרכה ומיקרוסופט. אנחנו משוכנעים שלפרויקט מסוג זה חשיבות ותרומה מהותית גם לתעשיית ההיי-טק וגם לכלכלה הישראלית ומקווים שמדובר ביריית פתיחה שלאחריה יפתחו מסלולי הכשרה והסמכה רבים לקהילת יוצאי אתיופיה".

_________________________


ג'ון ברייס הדרכה – חטיבת ההדרכה של מטריקס הנה חברת הדרכה המובילה בישראל ובאירופה  בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע , ובתחום הדרכת מיומנויות ניהול, שרות ומכירות.
ג'ון ברייס הדרכה הנה מרכז הדרכה מורשה של חברות התוכנה והחומרה המובילות בשוק, כדוגמת: Oracle,  Microsoft , IBM ,HP, CA ,Checkpoint BEA, Redhat, Business Objects  PeopleSoft, BMC Mercury,,  ועוד.
לג'ון ברייס הדרכה פעילות ומרכזי הדרכה בכל רחבי אירופה.
ג'ון ברייס הדרכה בע"מ, מכללת הי-טק הדרכה טכנולוגית בע"מ ומכללות הי-טק, מדיאטק (2002) בע"מ,  הנן בבעלות  מלאה של מטריקס  אי.טי בע"מ והן  חלק  מקבוצת מטריקס.
לפרטים נוספים:
שי שנקמן, שי אטיאס, דורן תקשורת: 86 /7750760– 09, 050-7690704
(שתפ טק-קריירה)

עבור לתוכן העמוד