מתנדבים להזדהות עם שדרות
הגדל

ביום שני הקרוב, 10.3 כחמישים סטודנטים ממכלת כנרת יצאו שהם על חשבון יום לימודים להתנדב בשדרות ולסייע לעיר על מנת להביע את הזדהותם עם התושבים בימים טרופים אלו.

לפני כשנתיים הצפון היה במצב של כאוס ומלחמה, הלימודים שותקו, החיים נעצרו ואף אחד לא הגיע לצפון בגלל המצב הביטחוני הקשה.
ועכשיו אחרי שהמצב נרגע, אגודת הסטודנטים של מכללת כנרת מרגישים מחויבים לתושבי הדרום שבזמנם הקשה פתחו לפניהם את ביתם.

אגודת הסטודנטים בשיתוף מכללת כנרת ועמותת איילים  רואים ביום זה מסר חשוב לכלל אזרחי המדינה ולכלל ציבור הסטודנטים באשר הוא, המסר הוא חד משמעי- אנחנו פה למענכם ונעשה כל מה שיידרש כדי לעזור בבעיה סבוכה זו.

אגודת הסטודנטים מקווה שיום התנדבות זה יהווה פתח לימי התנדבות נוספים. ליום ההתנדבות בשדרות הוקצב תקציב לאוטובוס אחד, תוך ימים ספורים האוטובוס התמלא עד אפס מקום, לכולנו ברור שלימי ההתנדבות הבאים נערך בצורה מתוגברת עד שנגיע לכמה שיותר סטודנטים אשר רוצים לתרום מעצמם לקהילה.

יום ההתנדבות יחל מוקדם בבוקר כדי לנסות ולכלול בתוכו כמה שיותר שעות פעילות בשדרות.
שעת יציאה מתוכננת ממכלת כנרת שש בבוקר, יציאה משוערת משדרות חמש אחה"צ.
ההתנדבויות אשר יתקיימו- שוק בשקל, צביעת מגוניות, התנדבות בבתי ספר, פעילויות לילדים בעלי צרכים מיוחדים, סידור גינות נוי ועוד'...

פרסום האירוע לכמה שיותר גורמים יראה שאנחנו לא מפחדים ושאנו בליבנו עם תושבי שדרות אשר חיים בפחד מתמיד ובסיכון חייהם על בסיס יום יומי. לפני שנתיים זה היה אנחנו- תושבי הצפון, מחר זה יכול להיות כל מקום אחר במדינת ישראל. הגיע הזמן להראות נוכחות כדי שאף אחד לא ייכנע וישכח מה קורה בשדרות ובדרום בכלל.

לחצו כאן לסיקור יום ההתנדבות בשדרות

עבור לתוכן העמוד