מתנדבים לעזור לחולי סרטן
הגדל

מנצחים את הסרטן – עם בקבוקי משקה ופחיות: ילדי כיתה ד' מבית הספר "עלומים" בקריית אונו הצליחו לתפוס שתי ציפורים במכה: את הכסף שקיבלו מאיסוף אלפי בקבוקים ופחיות למען איכות הסביבה – הם התנדבו לתרום לאגודה למלחמה בסרטן.

ילדי כיתה ד' 3 מבית הספר עלומים בקרית-אונו, התרגשו כשראו את הצלחת פרויקט ההתנדבות אותו יזמו ועליו עמלו במשך שבועות. "גייסתי את כל המשפחה והחברים, כדי שיאספו עבורי פחיות ובקבוקים. הכל במטרה לעשות מעשה טוב לסביבה נקייה ובריאה יותר וגם למען החולים", אמר אתמול אלעד בומגרטן, בן ה-10 שהשתתף במבצע יחד עם בני כיתתו.

הילדים אספו אלפי בקבוקים ופחיות, למען איכות הסביבה על ידי מיחזור. כיוון שמדובר בבקבוקים ופחיות עליהם מקבלים החזר כספי בעת המיחזור, החליטו הילדים כי את הכסף יתרמו למען מטרות האגודה למלחמה בסרטן. רון מקרין, מנהל שיתופי פעולה באגודה למלחמה בסרטן, שבנו לומד בכיתה המשתתפת, העניק לילדים תעודת הוקרה מיוחדת. "הפרויקט המיוחד שלכם הצליח לשלב בין ערכים חשובים: שמירה על הסביבה, אורח חיים בריא ותרומה לקהילה. אנחנו מודים לכם שבחרתם באגודה ובמטרותיה למלחמה במחלה בכל החזיתות. כל הכבוד", אמר מקרין בעת הענקת התעודה.

הבקבוקים יועברו מחר למשרדי המיחזור, ונראה כי התרומה המבורכת תגיע לסכום של מאות שקלים.

עבור לתוכן העמוד