ומעל ל-1200 מתנדבים העושים למען הקהילה ברמלה
מנכ"ל העירייה: "עיריית רמלה גאה במתנדביה ושמחה לעודד ולתמוך בהם"

42 ארגוני מתנדבים ברמלה  ומעל ל-1200 מתנדבים העושים למען הקהילה בעיר.

מנכ"ל העירייה: "עיריית רמלה גאה במתנדביה ושמחה לעודד ולתמוך בהם. אנו רואים במתנדבים נדבך חשוב במערכת העירונית".

ארגוני המתנדבים הרבים ברמלה, המאוגדים במסגרת מאמ"ר (מועצת ארגוני המתנדבים) הינם הלב של העיר.  ערב ההצדעה למתנדבי רמלה לשנת תשס"ח, נחוג  בהיכל התרבות. המתנדבים העושים כל השנה למען הקהילה בעיר, עמדו כעת באור הזרקורים, כאשר העיר כולה על קברניטיה מצדיעה להם ולעשייתם.
קבלת פנים חגיגית קידמה את פני המתנדבים באמפיתיאטרון של היכל התרבות, כאשר ברקע נשמעה נגינתו הנעימה של ניסן אלקחי, ועל מסך ענק הוקרנה מצגת שהציגה את פעילויות ארגוני המתנדבים בעיר. 
למעלה מ-500 מתנדבים ואורחים, כיבדו את האירוע, ביניהם ראש עיריית רמלה, יואל לביא, מ"מ ראש העירייה, ליאת רבנר, סגן ראש העירייה, ניסים פנחסוב, מנהל המועצה הלאומית להתנדבות, שגיא זקס יורם  וראש ענף התנדבות מחוז המרכז של משרד הרווחה, מרים רמות. עוד כיבדו את האירוע בנוכחותם, חברי מועצה ומנהלי מחלקות, אשר ברכו את המתנדבים והודו להם על עשייתם הברוכה במשך כל השנה.
את הטקס, הנחו במשותף שמעון גונן, יו"ר ארגוני המתנדבים  וג'קי לוי, אומן ומספר הסיפורים הידוע.
במהלך הטקס בו הוענקו תעודות הוקרה למתנדבים, העלו המברכים על נס את פעילותם והתמדתם של המתנדבים.  מנכ"ל העירייה, עופר תודר: עיריית רמלה גאה במתנדביה ושמחה לעודד ולתמוך בהם. אנו רואים במתנדבים נדבך חשוב במערכת העירונית. בתיה איילון ושמעון גונן, יחד עם יושבי ראש הארגונים, עושים עבודה טובה".
מנהל המועצה הלאומית להתנדבות, שגיא זקס יורם: "בזמן הקצר שאני כאן, אני שומע ורואה עיר עם הרבה התנדבות שנעשית באהבה ובהתלהבות. אני מברך את הפעילות היפה שלכם ומאחל לכם שנה טובה".
עוד ברכה אילנה שנבל, מנהלת מחלקת הרווחה בעיריית רמלה ומרים רמות, ראש ענף התנדבות, שציינו את חשיבות ההתנדבות בעיר כמו רמלה ואת עבודתם הנפלאה של יו"ר ארגוני המתנדבים, שמעון גונן ורכזת ההתנדבות, בתיה איילון.
יו"ר הארגונים עלו לבמה בזה אחר זה, ולכל אחד מהם הוענקה תעודת הוקרה.    בקטע האמנותי הופיעו להקת מתופפי מועדון  "שקד" ממועדון אקי"ם רמלה, בקטע תיפוף אפריקאי שסחף תשואות רמות בקרב הקהל, עוד היתה הופעת אורח, הכנר בוכריס אריאב, שהפליא בנגינתו ולסיום, הופיעו צמד מלהקת "רמנוער" בקטעי שירה.
ג'קי לוי, מספר הסיפורים, שילב במהלך הטקס סיפורים יפים, בתוך כך ציין ג'קי, שבעיר רמלה נשמר משהו שכבר אבד במדינה, חום אנושי, משפחתיות ורוחב לב. ג'קי דיבר על המגוון התרבותי והעדתי שיש בעיר ועל כך שכולם ב"יחסי צ'פחה" אחד עם השני (יהודים – ערבים).
זרי פרחים הוענקו לסיום הערב, למ"מ ראש העירייה, ליאת רבנר, כהוקרה על תמיכתה בהתנדבות ולרגל סיום תפקידה בעיר. עוד הוענק זר פרחים לבתיה איילון ולמזכירת ארגון המתנדבים, סילבי זרביב, ותעודת הוקרה הוענקה על-ידי שמוליק קולישבסקי לשמעון גונן, על תרומתו המשמעותית לקידום ופיתוח ההתנדבות ברמלה, אשר עושה לשיפור ולתדמית העיר.

ככל שנעשה יותר למען הזולת, כך ייטב לנו כחברה. יישר כח וכה-לחי  למתנדבים !  
     
   

 

עבור לתוכן העמוד