"מה קשור" בהתנדבות
הגדל

שלישיית 'מה קשור?' הוציאה בימים האחרונים אלבום חדש בשם 'כולנו בני אדם' הכולל ביצועים מהעונה הראשונה של תוכנית הטלוויזיה שלה ללהיטים ישראליים בשיתוף פעולה עם אמנים שונים, כאשר כל ההכנסות ממנו נתרמות לעמותת 'אקים'. השלישייה הכוללת את ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי אימצה בשנה האחרונה את העמותה ומשתתפת באירועי התרמה שונים. את האלבום שמחירו 10 ₪ ניתן לרכוש רק בחנות איקאה.

''אימצנו השנה בזכות גדולה את אקים'', מספר אסי ישראלוף. ''במסגרת האימוץ עשינו ערבי התרמה ובהמשך החלטנו להוציא מהעונה הראשונה של התוכנית שלנו ב'הוט' שירים שאנחנו אוהבים ומתחברים אליהם ואותם למכור באיקאה, שגם מאמצת את אקי''ם. הכל כמובן הולך לתרומה לילדים המקסימים האלה. זה עולה עשרה שקלים בלבד. אנשים יכולים כך גם להנות מהמוזיקה שלנו במחיר סמלי וגם לתרום באותה הזדמנות''.

מבין כל השירים באלבום החדש, מה אהבת במיוחד?
''אני מאד אוהב את הביצוע עם לאה שבת, זה שיר מקסים של יוסי בנאי שנקרא 'מרוב אהבה'''.

אחרי כל האומנים הגדולים שאיתם שיתפתם פעולה בתוכנית שלכם, יש עוד אמן מסוים שלשיר איתו תיהייה בשבילכם הגשמת חלום?
בטח...יש את שלום חנוך, ברי סחרוף, אהוד בנאי. לשיר עם כל אחד מהם תיהייה לגמרי הגשמת חלום בשבילנו.

מתי יגיע אלבום מקורי חדש כמו האלבום הראשון שלכם שכלל את 'תנו לו צ'אנס'?
''אנחנו מדברים על זה...יכול להיות שגם זה יקרה, אנחנו פשוט עסוקים בהרבה פרויקטים כל אחד בנפרד וכולנו יחד ובמקביל אנחנו גם מופיעים. כרגע אין לנו מספיק זמן לעשות הכל, אבל אנחנו חושבים על זה''.

האלבום 'כולנו בני אדם' כולל 9 שירים בשיתופי פעולה עם דורי בן זאב, לאה שבת, ליאור נרקיס, שלומי שבת, איילה אינגדשט, מוש בן ארי, יפה ירקוני, זהבה בן ונגן הגיטרה אבי סינגולדה. את רשימת השירים ניתן למצוא בעמוד האלבום 'כולנו בני אדם '.

עבור לתוכן העמוד