לראשונה בישראל ובעולם- "התנדבות בקליק" !
הגדל

כחלק מתוכנית ההתנדבות של המועצה הלאומית להתנדבות בישראל שמטרתה קידום ועידוד ההתנדבות בישראל בהתאמה להחלטת ארגוני המתנדבים הגדולים (מעל 1000 מתנדבים בפריסה ארצית ) והפורום הבין משרדי לשיתוף פעולה בין משרדי ממשלה לארגוני המתנדבים , לפיה שנת תשס"ט תהיה שנת עידוד וקידום ההתנדבות בישראל, הקימה המועצה הלאומית להתנדבות בישראל ע.ר עם חברת "all Jobes" וחברת דרונט בתיאום עם עמותת "רוח טובה" את הכלי "התנדבות בקליק" אשר מטרתו לחבר בין מתנדבים המעוניינים להתנדב מחד לבין ארגונים המחפשים מתנדבים מאידך. בהתאם לכך ארגונים יכולים לפרסם הצעות למקומות התנדבות מטעמם.

הכלי עלה לאוויר ביום העצמאות ה-61 של מדינת ישראל כביטוי הצורך להתנדבות, החיזוק הרוח והערבות ההדדית בחברה הישראלית.

הרעיון הינו עידוד , קידום והרחבת מעגלי ההתנדבות באמצעות הגשת ההתנדבות ומתן אפשרות לכל המעוניין בכך למצוא מקום התנדבות בקלות, ביעילות ובמהירות.


חיפוש מקום התנדבות באמצעות כלי זה מתבצע ע"י סימון תחום, תפקיד ואזור ההתנדבות בהתאם לרצון המתנדב/ת ובהתאם לזאת מתקבלת רשימת מקומות התנדבות רלוונטיים לפי הנתונים שהוקשו.
בנוסף,קיימת אופציה לקבל רשימת מקומות התנדבות ישירות למייל האישי של המתנדב/ת ! זאת ע"י שימוש ב"סוכן החכם" -לאחר הגדרת משרות בהם הנך מעוניין/ת הסוכן של AllJobs שולח אלייך מדי יום באופן אוטומטי וממוחשב דוא"ל עם הצעות התנדבות המתאימות לאחר סריקה ממוחשבת מכל העיתונים והאתרים בישראל.

בכלי זה מועלות הצעות למקומות התנדבות והוא מתעדכן באופן יום יומי , ההצעות הינן מגוונות ונוגעות בתחומים שונים. כך למשל פורסמה הצעה לצילום פעוטות לפני אימוץ, הוראה בהתנדבות להוסטל נערות בסיכון , מתנדבת לגן ילדים באוגנדה ועוד רבים ושונים.


את כלי זה ניתן למצוא בפורטל "התנדבות בישראל" של המועצה הלאומית להתנדבות בישראל האתר המוביל בקידום, פרסום ועידוד ההתנדבות בארץ אשר עומד על כ- 128,000 כניסות בחודש. פורטל זה מכיל כתבות, מודעות דרושים ועדכונים חדשים מעולם ההתנדבות.


עמותת "רוח טובה" תסייע בהשמתם של המתנדבים שלא מצאו מקום התנדבות בחיפוש המבוקש.
אנו קוראים לכלל ארגוני ההתנדבות ולכל המבקשים להתנדב להשתמש בכלי חכם זה ובכך לפרסם את מקומות ההתנדבות אשר בהישג ידם ולפרוס מבחר מגוון של התנדבות למען הציבור הרחב.

לכניסה להתנדבות בקליק לחצו כאן 
פורטל "התנדבות בישראל": www.ivolunteer.org.il

טלפון המועצה הלאומית להתנדבות בישראל: 03-560-8888

                                                  בכבוד רב ,


   נאוה צבי (בן משה)                                                         עו"ד יורם סגי זקס
        מנכ"לית                                                                              יו"ר
 המועצה הלאומית                                                             המועצה הלאומית
 להתנדבות בישראל                                                          להתנדבות בישראל

 

עבור לתוכן העמוד