להיות יפה - בהתנדבות
הגדל

אתמול נערך בבית האגודה למלחמה בסרטן בגבעתיים, ארוע יוצא דופן: נשים חולות ומחלימות מסרטן צעדו לצד מלכות יופי על המסלול, כחלק מתצוגת אופנה ויום טיפוח מיוחד. השחקנית-דוגמנית רונית יודקביץ', התנדבה להנחות את האירוע, במסגרת פרויקט "להיראות טוב - להרגיש טוב יותר" של האגודה למלחמה בסרטן.

הנשים המטופלות הפכו דוגמניות ליום אחד ודיגמנו על מסלול את מיטב הבגדים של המעצבים: :"דפנה לוינסון", "ירון ברכה בצלאל", "תמר קירשנברג", Fillya"", "אלמביקה", "אליאן סטולרו", "אורנה לאלו", ""Tag Women, "Barbie Doll", "Miss Sixty", "לילימיסט", ו-Studio 54.

להשלמת המראה זכו הנשים לטיפוח שיער על ידי צוות "רבקה זהבי – פאות", לאיפור מקצועי על ידי צוות המאפרים של "ירין שחף" וענדו תכשיטים של "אבגד".
כ-150 צופות, כולן נשים חולות ומחלימות מסרטן, השתתפו באירוע ונהנו גם מהופעתה של יעל קפיטולניק במופע הומור שנון ומצחיק, הזמר גבריאל בטלר, הרצאה על מגמות אופנה ותדמית מהסטייליסטית מירי לוי, הדגמת איפור ע"י מורה בכיר מצוות "ירין שחף" ושי מתנת תכשיטי "אבגד".

לצד הנשים צעדו מלכות היופי לשנים 2009 ו-2008, עדי רודניצקי ותמר זיסקינד, ודוגמניות מקצועיות נוספות מסוכנות "mc2  Tel-Aviv".

הפקת הארוע על ידי "פאזל יחסי ציבור"- אבי רחמים. עוד התנדבו להפקת הארוע: הסטייליסטית לימור זהר-שביט, -  Dj "סינקופה" – עמי אסף, שי וליץ - צילום,  ו-DI"  פרודקשון".

האגודה למלחמה בסרטן מייצגת ומפעילה בישראל את פרויקט "להיראות טוב - להרגיש טוב יותר", במסגרתו קוסמטיקאיות ומעצבי שיער מטפלים בהתנדבות בנשים החולות בסרטן במכונים האונקולוגיים או במסגרת אשפוז יום בבתי חולים, בסניפים של האגודה למלחמה בסרטן, במסגרת הוספיס – בית וקהילה. המטופלות מקבלות טיפול קוסמטי והדרכה איך לטפל בשיער/תספורת, במטרה לשפר את הרגשתן ולסייע להן לחוש שניתן להיראות טוב ובעקבות כך להרגיש טוב יותר. כמו כן, מעצבי שיער מתנדבים מטפלים בפאות ומתאימים אותן למטופלות.

"אנו מפעילים את פרויקט 'להיראות טוב – להרגיש טוב יותר' בלמעלה מ-40 מוקדים ברחבי הארץ. כולנו התרגשנו מאוד לראות את הנשים היפות צועדות על המסלול, בבטחון ובשמחה. באירוע, כמו בשאר הפעילויות, ניתנת לנשים ההזדמנות ליהנות ולהירגע משגרת הטיפולים" מסבירה ד"ר פרנסין רובינסון, מנהלת בהתנדבות את הפרויקט, שהחלימה מסרטן השד.

עבור לתוכן העמוד