דרונט ואינטל יקבלו אותות הוקרה מפורטל ההתנדבות
אינטל ישראל, המספקת 60,000 שעות התנדבות ותרמה תרומה כספית נכבדת, וחברת דרונט, המתחזקת את אתר ההתנדבות בישראל, אתר המתנדבים הגדול בארץ
הגדל

חברת דרונט בניית אתרים הישראלית והשלוחה הישראלית של ענקית החומרה הבינלאומית אינטל יקבלו אותות הוקרה מטעם המועצה הלאומית להתנדבות בישראל על תרומתן לפורטל ההתנדבות הישראלי. האותות יוענקו בטקס מיוחד שיערך ב-25.1.2010 באוניברסיטת בר אילן, בהשתתפות פעילים, מתנדבים ואנשי ציבור בכירים.

תרומתה של דרונט לפורטל ההתנדבות לאורך השנים הינה כבר מסורת – מעבר לבניית ועיצוב האתר, דרונט מספקת לפורטל להתנדבות שירותי אירוח, קידום אתרים, אבטחה, גיבויים ותחזוקה שוטפת של האתר ללא כל תמורה.
בנוסף מסייעת דרונט בייעוץ וקשרים אשר במקביל לעבודתם המסורה של המתנדבים, הביאו את פורטל ההתנדבות  להפוך לאתר הדומיננטי בתחום ההתנדבות בישראל.

אותות הוקרה לתרומה מיוחדת בתחום ההתנדבות יוענקו לחברת דרונט ולאינטל במעמד שר החינוך גדעון סער, מנכ"ל ג'וינט ויו"ר הועד המנהל של המועצה הלאומית להתנדבות.

יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות בישראל, עו"ד יורם סגי-זקס: "הועד המנהל של המועצה החליט ששני גופים אלה יקבלו אות הוקרה בשל פעילות מיוחדת: אינטל ישראל, המספקת 60,000 שעות התנדבות ותרמה תרומה כספית נכבדת, וחברת דרונט, המתחזקת את אתר ההתנדבות בישראל, אתר המתנדבים הגדול בארץ המקבל 130,000 פניות של מבקשי התנדבות, מנהיגים ופעילים בתחום ההתנדבות מדי חודש."

 

עבור לתוכן העמוד