מיזם RockCorps של פרטנר שואף לתרום 40 אלף שעות התנדבות לפחות
מהראשונים להתנסות בהתנדבות היו 80 מעובדי פרטנר. כשהם מצוידים בכובע, באוכל ובשתייה נעו לשפץ מרכז נוער במצוקה.
הגדל

מיזם RockCorps יאפשר למתנדבים בגילים 26-16 (לא כולל חיילים) לתרום 4 שעות מזמנם של לשיפוצים, אריזת חבילות, גינון, צביעה וכדומה, שבסופה יקבלו כרטיס להופעה של הזמרת ריהאנה.

לנרשמים על-בסיס כל הקודם זוכה יתאפשר לבחור מקום בו ירצו להתנדב לפעילויות. הבחירה תתאפשר באחד מ-70 אתרים שנקבעו מראש בהם נמצאים כאלה שזקוקים לסיוע. כ-200 פרויקטים נבחרו באמצעות עמותת רוח טובה. בפרויקטים: איכות סביבה – סימון שבילים, ניקיון נחלים וחופים, גיזום יערות קק"ל, פעילות עם קק"ל, גינות אקולוגיות, סידור אריזה ומיון – אריזת וחלוקת מזון למשפחות מעוטות יכולת, מיון בגדים מיד שנייה וסידור מחסנים, צביעה וחידוש – צביעה וחידוש של מבנים קהילתיים ברחבי הארץ וגינון – בניית ערוגות, שתילת צמחים וגיזום במוסדות שונים.

הפרויקט כולו צפוי להימשך עשרה שבועות, מ-18 במרס ועד 30 במאי. כל מתנדב יקבל בסיום הפעילות כרטיס בודד ביד. לא ניתן לצבור שעות, להתנדב שעות נוספות או להמיר את הכרטיס בהטבה סלולרית אחרת, כך שלמי שההופעה אינה לרוחו לא יהיה תמריץ להשתתף בפעילות. כך למשל, לא יוכלו לזכות לתמורה תואמת עבור ההתנדבות דתיים, ערבים או כל מי שאינו אוחז מסגנונה של ריהנה.

המהלך השיווקי ילווה בתהודה באמצעות רשתות חברתיות באינטרנט. ההרשמה תיעשה כאשר המתנדב יוכל לדעת מי יתנדבו יחד איתו. פעילויות ההתנדבות יתועדו ויצולמו, כאשר המטרה היא לקבץ לאתר אחד לפחות 80 אלף תמונות, כדי "לרוץ ולספר לחבר'ה".

ידיעה של עידן יוסף, 10 במרץ, 2010
זוית3
 

עבור לתוכן העמוד