דרושים: פרויקטים ל"יום מעשים טובים"
יום מעשים טובים החמישי, יוצא לדרך בימים אלה. עמותת "רוח טובה" מזמינה עמותות וארגונים מכל הארץ המבקשים להיות חלק מיום מעשים טובים, להציע פרויקטים שיהיו חלק מהיום שיזמה אריסון המושתת על התנדבות ונתינה.

הגדל

  יום מעשים טובים, מיוזמתה של אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון, הצליח לגייס בשנה שעברה 70,000 מתנדבים שהיו שותפים לעשייה מגוונת ועשירה בכאלף פרויקטים שהתקיימו ב-130 יישובים ברחבי הארץ.
 
השנה, ב-5 באפריל 2011, יתקיים יום מעשים טובים החמישי, ועמותת "רוח טובה", המוציאה לפועל של היום החיובי, החלה ברישום פרויקטים של עמותות וארגונים להם יגוייסו מתנדבים באותו היום.
 
"יום מעשים טובים הרביעי היה עשיר, צבעוני ומלא באנרגיות של נתינה והתנדבות", מספר רפי אלול יו"ר "רוח טובה". "מכל קצוות הארץ הגיעו מתנדבים, הקימו וטיפחו גינות במוסדות רווחה ובאזורים מוזנחים ביישובים, חידשו מועדוניות ומבני רווחה, ארגנו ימי ספורט ויצירה לאוכלוסיות מיוחדות, הובילו פרויקטים של מחזור ואיכות סביבה השתתפו במפגשים מרגשים עם אוכלוסיות קשישים ובעיקר פתחו את הלב".
 
 
בכפר הדסה ובמרכז "ויצו" קריית ים, למשל, השתתפו עובדי חברת "קוואליטסט" בשיפור פני המקום. הם צבעו את הגדרות, עדרו בגינה, שתלו פרחים ובעיקר השקיעו זמן ומאמץ רב וכל זאת בהמון אהבה ורוח טובה. "ערך ההתנדבות עבורי, זה מעשה שנעשה מרצונו החופשי של האדם, ללא תמורה חומרית, או אחרת" אמר א' אחד מעובדי החברה. "אנו עובדי חברת קוואליטסט, חשים שקיבלנו תמורה ענקית ביום מעשים טובים, שאיפשר לנו לצאת מן המשרד ולתרום לקהילה".
 
סטודנטים משנקר, בי"ס גבוה להנדסה ועיצוב, לקחו על עצמם לשפר את פני המקום של מועדונית ברמת- גן. הם קישטו ושתלו פרחים בגינה ובעיקר, העלו חיוך על פניהם של הילדים.מספר חברות מסחריות אימצו ביום מעשים טובים את תלמידי ביה"ס רוגוזין , בי"ס לעובדים זרים בתל- אביב. עובדי החברות ארגנו יחד עם התלמידים יום יצירה ופעילות ספורט. התלמידים, כך נראה, יצאו מרוצים ומסופקים וכך גם עובדי החברה. סך כלל המתנדבים עלה על 70,000. מדובר בכמות הגדולה ביותר של מתנדבים ביום מעשים טובים עד כה. 


נתינה עם חיוך. יום מעשים טובים הרביעי.
 
בימים אלו נפגש צוות "יום מעשים טובים" עם ראשי ערים ורשויות במטרה לגבש יחד פרויקטים ושיתופי פעולה. במקביל, פונים אנשי העמותה לארגונים ועמותות מכל רחבי הארץ להציע פרויקטים ולקחת חלק ביום משמעותי זה. לפרויקטים שיצטרפו ליום המעשים הטובים תדאג "רוח טובה" לגיוס המתנדבים שיפעלו באותו יום בארגון, ותספק את המשאבים הדרושים לפעילויות של צביעה וגינון. Ynet
 
•רוצים להיות חלק מיום מעשים טובים?  לפרטים נוספים חייגו   1-700-505-202.
   
 
 

עבור לתוכן העמוד