ידוענים ועמותת "קשר" נירתמים למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים.
ציורים פרי מכחולם של משה פרץ, צביקה הדר, קובי פרץ, צביקה פיק, דודו אהרון ורבים אחרים, מוצגות למכירה עבור עמותת "קשר" המסייעת למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים

הגדל

 בישראל 200,000 ילדים עם צרכים מיוחדים, מאחורי כל ילד ניצבת משפחה. המשפחות הן מקור התקווה לילדים. והארגון הוקם בשבילן - לתמוך, לחזק וללוות את המשפחות במסען המשפחתי הקשה"  

ערכה הכוללת צבעי יסוד, גוונים משניים, נצנצים, ספוגים ומגוון מברשות מסוגים שונים. זה הציוד שקיבלו הסיבירטאים משה פרץ, צביקה הדר, סנדי בר, קובי פרץ, מיכאל מושונוב, צביקה פיק ושירה מנור, דודו אהרון, ליטל שורץ, גיא זוארץ, לירז צ'רכי, פאבלו רוזנברג, עדי הימלבלוי, קובי מיימון, אבי גרייניק, יונתן וגמן, רותם סלע, חיים כהן, גדעון אוברזון, לימור וגדי סוקניק, עינת שרוף, רון שחר, ישראל אהרוני, אלון גל, יובל כספין, שחר חסון, ג'ני צרוואני, אלון גל ואחרים במטרה לסייע לעמותת קשר. 

 
ארגון קשר מגדיר עצמו כ"בית של המשפחות המיוחדות". "בישראל 200 אלף ילדים עם צרכים מיוחדים", מסבירים אנשי העמותה, "מאחורי כל ילד ניצבת משפחה. המשפחות הן מקור התקווה לילדים. והארגון הוקם בשבילן - לתמוך, לחזק וללוות את המשפחות במסען המשפחתי הקשה". 
 
לעמותה המנוהלת על-ידי דנה עזריאלי ותמי קרישפין ישנם ארבעה בתים פעילים בירושלים, תל-אביב, חיפה ובאר שבע. בנוסף אחראית העמותה על מרכז מידע טלפוני בשפות שונות בו ניתן לקבל עדכוני מידע על חקיקה, כנסים, טיפולים ועוד קבוצות תמיכה להורים, לסבים וסבתות ולאחים. לווי למציאת פתרונות מותאמים לילדים.

הדרכה אישית להורים, בניית קהילות הורים מיוחדים וקידום זכויות למשפחות מיוחדות.
 
העמותה שיתפה פעולה עם חברת טמבור שארגנה את ערכות הצביעה עבור הידוענים השונים. הללו הפליגו בדמיונם היצירתי וחלק מהיצירות כבר נמכרו כאשר כל ההכנסות קודש לטובת העמותה ופעילותה.
 
בין יצירות האמנות שנמכרו כבר: היצירה של לימור וגדי סוקניק (חתול עם שרשרת) נמכרה ב-1,500 שקל, "נופי ילדות" של יונתן וגמן נמכרה ב -555 שקל. ציורו של משה פרץ נמכר ב- 3,500 שקל ושל אלון גל ב-2,000 שקל, היצירה של צביקה פיק ושירה מנור נמכרה ב- 3,600 שקל למשפחת עזריאלי. חנוכיה שצייר דודו אהרון נמכרה ב- 555 שקל. עינת שרוף מכרה את הציור ב-5,000 שקל והוסיפה שתשיר ביום ההולדת של הקונה. באדיבות ynet
 
• התערוכה "סלבריטאים יוצרים בצבע", מוצבת בבית טמבור, בית העיצוב לצבע (מול קניון איילון), התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב במשך החודש הקרוב. לפרטים על העמותת והתערוכה חייגו - 1-700-501-601.   
 

 


 

עבור לתוכן העמוד