רמלה מצדיעה למתנדביה
הגדל

גן העדן נמצא במקום בו פורחת ההתנדבות

 

מדובר בחבורת אנשים יוצאת דופן שפועלת למען הקהילה בהרבה אהבה ונתינה אין סופית. העובדה שבכל שנה הולכת וצומחת שדרת המתנדבים בעיר, היא עובדה המצביעה על חוסנה החברתי של העיר ותושביה.

 

למעלה מ-500 מתנדבים ובני משפחותיהם התכנסו בסוף שבוע שעבר בהיכל התרבות העירוני לערב הצדעה והוקרה  למתנדבי רמלה.   במעמד מ"מ ראש העירייה עו"ד מוטי יצחקי,  מזכיר בכיר שמוליק קולישבסקי,  מנהלת מחלקת הרווחה, אילנה שנבל, מפקד משטרת רמלה סנ"צ שמוליק רוזנטל, חברי מועצה, מנהלי מחלקות בעירייה ונציגי משרד הרווחה, התקבלו מתנדבי העיר בחום.  

המתנדבים העושים כל השנה בצנעה למען הזולת, זכו גם הפעם, כמדי שנה  לעמוד באור הזרקורים, כאשר העיר כולה על קברניטיה מצדיעה להם ולעשייתם.

 

יו"ר ארגוני המתנדבים בעיר שמעון גונן, פתח את הערב והודה לכל המתנדבים על תרומתם הגדולה בעשייה העירונית למען הקהילה. גונן סקר בפני הנוכחים את שורת הפעולות שנעשו על ידי ארגון המתנדבים העירוני, ובתוך כך סקר את התוכניות העתידיות.  גונן: "בשנה הבאה צפויות לנו תוכניות רבות, בין היתר,  סדנאות ותרגילים בנושא גיוס והפעלת מתנדבים בחירום, חלוקת מלגות לתלמידים ובתי ספר מצטיינים בהתנדבות, הגברת שיתוף הפעולה עם המדור לאיכות הסביבה והעלאה לאוויר של אתר המתנדבים החדש "רמ לב".    אני מודה לכל המתנדבים על נתינה מבורכת ומודה לראש העירייה על דלתו הפתוחה למערך ההתנדבות".

מ"מ ראש העירייה, עו"ד מוטי יצחקי, ציין לשבח את פעילותם של מתנדבי רמלה הודה להם ואמר, כי הנהלת העיר מעריכה ומוקירה את חשיבות ההתנדבות.  יצחקי: "אתם זרוע נוספת שלנו המסייעת לנו לתת שירות טוב יותר לתושבים".    

מפקד תחנת רמלה, סנ"צ שמוליק רוזנטל, בפתח דבריו, מחא כפיים לאות הוקרה למתנדבי העיר רמלה. סנ"צ רוזנטל: "אני מחבק את כל המתנדבים. פעולותיכם חשובות ועל כך מגיעות לכם מחיאות כפיים".

דני שפר, מנהל היחידה להתנדבות במשרד הרווחה, ציין לשבח את מערך ההתנדבות  ברמלה. שפר: "הוספתם דף לספר ההיסטוריה של העיר רמלה בנושא ההתנדבות.  עיר מתנדבת היא המילה הנרדפת לעיר רמלה,  והערב הגעתי מירושלים בשמחה, על-מנת להשתתף בערב ההוקרה. מגיעות המון תודות ומחמאות למתנדבים ברמלה.

עו"ד יורם זקס, יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות, הודה בחום למתנדבים והדגיש כי העיר רמלה מצטיינת בפעילות התנדבותית, תוך שהוא מביא ציטוטים מהתנ"ך על חשיבות ההתנדבות, בסכמו כי מי שנותן – מקבל יותר.

המברכים ציינו בסיפוק רב את תרומתו של שמעון גונן, יו"ר מאמ"ר,  הפועל סביב השעון בהתנדבות מלאה, ואשר תחת הנהגתו מערך ההתנדבות בעיר מתרחב ותופס תאוצה. 

בקטעים אומנותיים הופיעה הלהקה הגרוזינית ולהקת המחול "קרן אור",  כאשר שיאו של הערב הייתה הופעתו של האמן ננסי ברנדס, בקטעי סטנד-אפ.

בסיום דברי הברכה הוענקו תעודות הוקרה לכל קבוצות המתנדבים בעיר, לאות תודה על פועלם ותרומתם לקהילה.

 

    
    

עבור לתוכן העמוד