ויצו למען מניעת אלימות במשפחה ועזרה לילדים בסיכון.
הגדל

 ישן וחדש למכירה עבור נשים וילדים בסיכון
פראדה, ולנטינו, רלף לורן, לואי ויטון, דונה קארן, גו'רג'יו ארמני וורסצה, הם חלק מהמעצבים שפריטים מעוצבים שלהם יוצעו למכירה ביריד החורף של ויצו שיתקיים בסוף השבוע הקרוב. גם בגדים חדשים של מעצבים ישראלים ובגדים יד שניה יוצעו למכירה, כשההכנסות מוקדשות לנשים וילדים בסיכון 
 
 
יריד החורף 2010 של ויצו ת"א לבגדי יד שנייה בסימן "כמו חדש" יערך ב-26 לדצמבר בהאנגר 11 בנמל תל-אביב. כל ההכנסות מהיריד יוקדשו למען ילדים בסיכון ולמניעת אלימות במשפחה. 
 
ביריד יוצגו למכירה פריטים ייחודים של מעצבי על בינלאומיים ביניהם: פראדה, ולנטינו, אסקאדה, רלף לורן, פריטים משנות ה-50-60, לואי ויטון, דונה קארן, פורלה, סטלה מקרתני, גו'רג'יו ארמני וורסצה.  בנוסף 11 סטייליסטים ישראלים: אביב אברמוב, אלישר כדורי, שירן מניה, יונתן פרימרמן, ראובן כהן, מזל חסון, גדי אלימלך, סנדרה רינגלר, דורין אטיאס, ליאת אשורי וגל אפל, יעצבו און ליין בגדים מתוך האוספים האישיים שלהם ומהביגודיות של ויצו ויציגו אותם למכירה פומבית ביריד.
 
לביגודיות של ויצו מגיעות במהלך השנה כולה כמויות רבות של בגדים "יד - שניה" שאנשים ברחבי הארץ מעבירים אליהן בגלוי או בסתר. הבגדים ממוינים ונמכרים במחירים זולים מאוד שמועברים לטובת נשים וילדים בסיכון.


יריד החורף "כמו חדש" של ויצו. 
השנה לראשונה יסייע מותג הכביסה "אריאל" בהקמת היריד, ולמבקרים תוענק חווית רכישה של
בגדים יד שניה שכובסו. בנוסף תתקיים פעילות ברשתות השיווק במסגרתה, על כל קנייה של אריזת "אריאל" יתרום המותג 5 כביסות של בגדי יד שנייה ל"ויצו".
 
לצד הבגדים המכובסים, יוצגו בגדים חדשים של מעצבים: כתומנטה, קום אל פו, מאיה נגרי, סיגל דקל, דורית שדה, רינה צין, רונן חן, גרטרוד הקטנה, לילה מיסט, דורין פרנקפורט, ששון קדם, ליאורה ורינה, יוסף, טל בק, שרון ברונשר, עירית נוי, אליאן סטולרו, פמינה, ג'ק רובה, דרלן, נילי ועוד.
 
את היריד תפתח תצוגת אופנה בהנחייתה של שרון כידון וישתתפו בו בהתנדבות שורת סלבריטאיות מובילות: קרן מור, מעין קרת, מירי נבו, עינת שרוף, הילה אלפרט, גלית גיאת ואחרות כל ההכנסות הן למען נשים וילדים בסיכון.
 
"מפעלים חברתיים שהחלו ב- 1920 עם הקמתה של ויצו, וממשיכים גם היום, עם ציון יום הולדת 90 לתנועה הם מקור לגאווה", אומרת  יוכי פלר, יו"ר ויצו ישראל. "פעילות ויצו בביגודיות ברחבי הארץ, חשובה לנו הן מתוך מתן בסתר לנזקקים, והן מתוך אידיאולוגיה חברתית, מיחזור, וגיוס משאבים למען אוכלוסיות הזקוקות לסיוע". ynet
 
• "יריד החורף" בסימן "כמו חדש" יתקיים בהאנגר 11 בנמל תל אביב ביום ראשון 26.12.10, בין 14:00-23:00, הכניסה חינם.
 

 

עבור לתוכן העמוד