היום יום המעשים הטובים
במסגרת "יום מעשים טובים" אלפי אנשים עומדים להתנדב למען הקהילה. ביניהם גם סטודנטים ותלמידי חינוך מיוחד שיוצאים להכשיר יחד קטעים משביל "סובב כינרת"

הגדל

 יום המעשים  הטובים באמצע הדרך
לפעמים כדי לעשות מעשה טוב צריך להשקיע לא מעט מאמץ. הסטודנטים והתלמידים שפורצים במו ידיהם את שביל "סובב כינרת?,"? יודעים זאת היטב. מחר, ביום המעשים הטובים, צפויים הסטודנטים ממכללת "כינרת" ותלמידי בית-ספר "שחף" לחינוך מיוחד להשלים את הקטע הדרומי של השביל, שמסתיים בסמוך לחוף צמח.
 
הפרויקט המשותף הזה נמשך כבר שמונה שנים. "עשרות סטודנטים מהמכללה מעורבים בפרויקט?,"? מספר יהודה בוזגלו (25) סטודנט לתקשורת חברתית בכינרת. "העבודה היא מאד פיזית, עם מעדרים, טוריות ואפילו בידיים, אבל אנחנו פורצים דרך שבעתיד תשמש את כל הציבור". 
 
 
בקי חפץ, מנהלת בי"ס "שחף" שבקיבוץ דגניה א, מודעת גם היא לחשיבות הגדולה שיש לפרויקט עבור תלמידיה, אך לא רק בשבילם. "המטרה היא ליצור שביל חדש ונקי שישרת את כולנו," אומרת פרץ. 26 מתלמידי כיתה ה' השתלבו בפרויקט הזה. הם מורגלים לטבע ועובדים יחד הסטודנטים בניקוי וסלילת השביל".
 
גם אתם רוצים לעשות טוב?
ההרשמה ל"יום מעשים טובים" שמתקיים היום כבר הסתיימה. אבל עדיין יש לכם הזדמנות לעשות טוב. ברחבי הארץ פזורות עמדות למיחזור פסולת. אם מתחשק לכם לעשות פסח בבית ולהיפטר ממכשירי חשמל מקולקלים, בגדים שיצאו מהאופנה, מוצרי פלסטיק וניילון מיותרים - זו ההזדמנות לעשות חסד עם כדור הארץ ולהביא את החפצים לעמדות המיחזור. 
 
ואם באמת חשקה נפשכם להתנדב. לא רק יום אחד בשנה, אלא במשך השנה כולה, אתם מאוד מוזמנים לפנות לעמותת "רוח טובה"  ולהירשם להתנדבות  במשך כל השנה, בכל מסגרת שתבחרו.  באדיבות  ynet

 


 

עבור לתוכן העמוד