חברה התנדבותית תייצג אתכם נגד בתי עסק רמאים
הגדל

עורכי דין וסטודנטים למשפטים ישמחו לייצג אתכם בחינם נגד עסקים וגופים ציבוריים שמתנהגים ב"ביריונות צרכנית". באתר האינטרנט של "ישראל הוגנת" תוכלו להעלות את פנייתכם והם ידאגו לייצג אתכם בבית המשפט במידה ובית העסק יסרב לפצות אתכם. קובי וולך, מייסד האתר מסביר 
רימו אתכם? עשקו אתכם? עבדו עליכם? אתר "ישראל הוגנת" שהקים קובי וולך יעזור לכם לקבל שירות הוגן ופיצוי מבתי עסק וגופים ציבוריים שפועלים באופן שאינו הוגן. "יש הבדל אחד בינינו לגופים אחרים - אנחנו רוצים לגרור את העסקים לבית המשפט", אמר וולך.
 
לדבריו, ישנה בעיה כללית בכל התחום של טיפול בפניות נגד עסקים וגופים ציבוריים. "הם מעבירים לכם בחזרה את מה שבית העסק ענה ובעצם הדו שיח שניהלתם בטלפון כתוב - אתם אמרתם ככה ובית העסק טוען אחרת", הוא הסביר.
 
"אנחנו שמנו לעצמנו מטרה - בראש ובראשונה לגרום לבתי העסק לעבוד קשה", אמר וולך. לטענתו, החברה מקבלת פניות במגוון נושאים, אפילו על רהיטים ומזון לכלבים. "כמו שהחוק מצווה, אנחנו מעבירים פנייה כתובה לבית העסק ומחכים לתגובה. לעיתים זה לוקח יום יומיים, ובגופים בירוקרטיים שבועיים-שלושה".
 
הטיפול עצמו הוא חינם. "יש המון מתנדבים, סטודנטים ומתמחים, ואנחנו עושים קמפיינים גם עם אוניברסיטת בר אילן", הסביר המייסד. נכון שבתי המשפט לתביעות קטנות עמוסים, אבל האנשים הפשוטים לא יודעים לייצג את עצמם", הוא אמר. לכן החברה שלו מייצגת אותם ומנסחת להם כתב תביעה.
 
"הפתרון נמצא בכך שיגררו את כל בתי העסק שמתנהגים ב"בריונות צרכנית" למשפט", מדגיש וולך. הוא עצמו עובד כשכיר בבית עסק להשכרת רכבים. "לפני שבוע קבלתי תביעה, בהתחלה אנונימית, נגד חברה להשכרת רכב של לקוח שהחזיר את האוטו עם נזק, וגבו ממנו סכום גבוה מדי", הוא סיפר. "ואז ראיתי שמדובר בסניף הראשי של החברה שאני עובד בה, והעברתי להם פקס בדיוק כמו שצריך לעשות". לדבריו, חברות הסלולר כצפוי מובילות עם יותר מ-60% מהפניות. באדיבות ערוץ 10
 
 

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. יואל (1/01/2018 23:48:49)
2. יואל (1/01/2018 23:50:44)
3. יואל (1/01/2018 23:53:29)
עבור לתוכן העמוד