יבמ ציינו 100 שנים בהתנדבות
הגדל

חברת יבמ החליטה על מדיניות התנדבות לרגל שנת המאה להיווסדה. במסגרת המדיניות הזו התארחו השבוע תלמידים מהפריפריה במטה החברה הישראלי בפתח תקווה ובמעבדת המחקר בחיפה.
יבמ החליטה לציין את שנת המאה שלה בשורת מיזמי אחריות חברתית ותרומה לקהילה, שייערכו במדינות ברחבי העולם. שנת ההתנדבות יצאה לדרך אתמול (ד'). בישראל, השיקה יבמ את שנת ההתנדבות, כאשר ארחה בבית יבמ בפתח תקווה ובמעבדת המחקר בחיפה כ-200 תלמידים מהפריפריה, הפעילים בעמותת "חינוך לפסגות". התלמידים ביקרו במתקני יבמ ועברו סדרת פעילויות במטה בפתח תקווה ובמעבדת המחקר בחיפה, האזינו להרצאות בנושאים טכנולוגיים, והתנסו בשימושי מחשב. מנכ"ל יבמ ישראל מאיר ניסנסון, שקיבל את פני התלמידים עם פתיחת הפעילות, סיפר על פעילות יבמ וסקר את ההתפתחות בתחום המחשוב שאירעה במהלך המאה.
תוכנית "חינוך לפסגות" מיועדת לתלמידי כיתה ג' עד יב'. התוכנית המסייעת לתלמידים האלה לממש את יכולותיהם, להרחיב אופקים ולפתח מודעות חברתית, בדרך להשתלבות עתידית במוסדות אקדמיים ובחברה. הפעילות החברתית של עובדי יבמ בכל העולם, תקיף השנה יותר מ- 200,000 מתנדבים במסגרת הקהילות והמדינות בהן פועלת החברה, בהתאם לצרכים המיוחדים המאפיינים כל אחת מהמדינות בהן היא פועלת. כך, למשל, בניו-זילנד, ידריכו עובדי יבמ קשישים בשימוש בטלפונים סלולאריים.  באדיבות The Marker
 

 

 

עבור לתוכן העמוד