עמותת תפוח ועובדי חברת בזק קיימו יום התנדבות משותף
הגדל

 יום ההתנדבות התקיים ביום שני, 13.6 בשני מוקדים מקבילים: עובדי בזק התנדבו במרכז הידע הקהילתי החדש בקמפוס ביאליק-רוגוזין בתל אביב ובמרכז הידע הקהילתי ברמלה.

במרכז הידע הקהילתי החדש בקמפוס ביאליק-רוגוזין בתל אביב התכנסו עובדי בזק יחד עם חניכי תוכנית נטע לפעילות משותפת, שכללה הכרות עם קהילת בית הספר, צפייה משותפת בסרט "Strangers No More" על ילדי הקהילה הזרה הלומדים בבית הספר, ושיחה עם מנהלת בית הספר, קארן טל. לאחר מכן, יצאו המתנדבים לצביעה משותפת של החומה המקיפה את בית הספר, המאוירת בתמונות פנים של תלמידי בית הספר אותם עיצבה עליזה אולמרט יחד עם רווית גופמן.

במרכז הידע הקהילתי ברמלה, התכנסו עובדי החטיבה לסיור מודרך בעיר העתיקה שכלל שייט בבריכת המים התת-קרקעית. לאחר מכן, הצטרפו חניכי נטע למתנדבי בזק, קיבלו הסבר על פעילותו של מרכז הידע מפי אנדראה שרפמן, מנהלת המרכז, והחלו בשיפוץ וצביעת מעבדת המחשבים הקהילתית במרכז – FIXIT.

תודה מכל הלב ל-39 עובדי חטיבת התפעול והלוגיסטיקה של בזק אשר לקחו חלק פעיל ביום ההתנדבות, ולכל השותפים הנפלאים בחטיבה שחשבו, תכננו, ועמלו רבות להצלחת היום: ישראל גופמן, ארז קלז ואילן עזריאל. 

עבור לתוכן העמוד