''מטב'' מציינת את מתנדביה
הגדל

 
עובדי ''מטב'' המטפלים בקשישים באזור חיפה זכו באות הצטיינות מיוחד על עבודתם 
 סבטלנה זברסקי ואפרים פינקו המטפלים בקשישים מאזור חיפה והקריות, שניהם עובדים של עמותת "מטב" המתמחה בטיפול בקשישים, קבלו אות הוקרה מיוחד על עבודתם עם קשישים באזור. אות ההוקרה הוענק לעובדים מצטיינים של "מטב", בה מועסקים 16,000 עובדים. העובדים זכו לקבל את האות על עבודתם ומסירותם למטופליהם הקשישים.
סבטלנה זברסקי המטפלת בקשישים מטופלי עמותת "מטב" כ-17 שנים, הוערכה בעקבות עבודתה מסורה עם מטופלים שונים לאורך שנים רבות. סבטלנה השתתפה בהכשרות מקצועיות שונות של מטב, מקצועית, מעורבת, בעלת רוח התנדבות, נמרצת וחרוצה. בין היתר, אף טיפלה בהתנדבות במטופל ערירי שחלה בסרטן וליוותה אותו שנים רבות.
אפרים פינקו המטפל בקשישים מטופלי "מטב" מזה שנתיים, הוערך על יכולתו ללוות מטופלים מסוגים שונים כולל חולי אלצהיימר ודמנציה, במקומות בהם לקודמיו לא היה פשוט לתפקד. אפרים תואר כבעל תושיה נדירה, נדיב לב כלפי הקשישים, זמין תמיד למשימה, מקצועי ואיכותי מאין כמותו.
הדס גולן, מנהלת "מטב" חיפה והקריות : "מטב" חרטה על דגלה את שמירת רווחתו ובריאותו של האדם המבוגר. המטפלות המצטיינות שלנו, הן גאוותנו בעבודתנו היומיומית למען האוכלוסייה המבוגרת בישראל ולמען שמירת שלומה וכבודה. אנו מוקירים את המטפלות שלנו המוציאות אל הפועל את אמונתנו זו, בעבודה יומיומית מקצועית, קשה, מסורה וחשובה מאין כמותה".
אודות מטב
עמותת מטב שהוקמה לפני 53 שנה ע"י עובדים סוציאליים, הנה הארגון הגדול והוותיק בישראל בתחום הסיעוד והטיפול באדם המבוגר. למטב 40 סניפים ברחבי הארץ מקריית שמונה ועד אילת והיא מעסיקה כ-18,000 עובדים המעניקים שירות לכ-25,000 מטופלים. מטב מתמחה במתן ופיתוח שירותים לאוכלוסייה המבוגרת, ביניהם : שירותי סיעוד וטיפול אישי בבית, ליווי והשגחה בבתי חולים, סיוע וייעוץ בשעת משבר לקשיש ולבני משפחתו, ניהול מרכזי יום, ניהול בתי דיור מוגן ושירות של עובדים זרים באמצעות חברות מורשות. בנוסף, מספקת מטב מגוון רחב של שירותים לנכים, לילדים עם צרכים מיוחדים ולאוכלוסייה עם פיגור שכלי. כמו כן, מנהלת מטב את השירות לאומנה בצפון הארץ. משרדי הנהלת מטב ממוקמים בפארק המדע ברחובות. אתר מטב : www.matav.org.il     באדיבות  - zepo

עבור לתוכן העמוד