מתנדבים לחזק את השותפות בין אשקלון לבולטימור
הגדל

שליחים צעירים נשלחו לייצג את אשקלון מעבר לים במשך שנת שירות במסגרת שותפות אשקלון-בולטימור. ראש העיר בני וקנין: "אני גאה בבני הנוער מאשקלון" .    
במסגרת פרויקט 'שליחים צעירים' של שותפות אשקלון-בולטימור נבחרו 2 בני נוער מאשקלון להשתתף בפרויקט שליחים צעירים בבולטימור שבארה"ב, מטעם הסוכנות היהודית ועיריית אשקלון.

בני וקנין ראש העיר הזמין ללשכתו את השליחים הצעירים, במעמד שלמה כהן, ממלא מקומו, וסיגל אריאלי, מנהלת שותפות אשקלון-בולטימור, מהם קיבלו את ברכת הדרך לקראת השליחות.
שני ימין, בוגרת תיכון לאמנויות ורועי דור בוגר תיכון מקיף א', הם הזוג הרביעי שיוצא לשליחות ייצוגית בבולטימור כחלק מדחיית שירותם הצבאי לשם התנדבות בשנת שירות בקהילה היהודית.

במסגרת שהותם בבולטימור יתארחו השניים לאורך השנה בבתי משפחות יהודיות ויתנדבו במוסדות הקהילה ובפרט בתחום ההדרכה במסגרות חינוכיות, בתי-ספר וגני ילדים. מטרת הפרויקט היא לחזק את השותפות בין אשקלון לבולטימור ולטפח את הזיקה לישראל בקרב בני הקהילה היהודית בעיר.

שני ורועי הם בוגרי תכנית דילר הבינלאומית למנהיגות והתנדבות, שבה אשקלון לוקחת חלק מזה שש שנים. שני בוגרים נוספים של התכנית שייצגו את ישראל ואשקלון בפרט, הם איתי בוחניק ועידו משה שייצאו אף הם לשנת שירות בטורונטו, קנדה.

סיגל אריאלי, מנהלת השותפות: "שני ורועי הם הזוג הרביעי שיוצא לייצג את אשקלון בבולטימור ושניהם מעורבים שנים רבות בפעילויות של השותפות ומכירים היטב את הקהילה היהודית בבולטימור. אנו מאחלים להם הצלחה בתפקיד חשוב זה ובטוחני שייצגו את העיר כראוי".    באדיבות : אשקלון news

 

עבור לתוכן העמוד