"פרס שר החינוך לנוער מתנדב" ע"ש אלעד ריבן ז"ל
מכתב תודה לשר החינוך על ארוע מרגש "פרס שר החינוך לנוער מתנדב"
השתתפתי אמש בטקס המרגש אשר ארגן משרד החינוך בראשותך וראשית ברצוני לברך אותך ואת אנשי משרדך בעקבות היוזמה והבצוע לאיתור בני נוער מצטיינים בתחומי ההתנדבות פעולה שתביא ללא ספק לעידוד וקידום ההתנדבות בישראל.הגדל

י"ז שבט תשע"ב

9 בפברואר 2012

לכבוד

מר גדעון סער

שר החנוך

 

 

מכובדי,

 

 

הנדון:  "פרס שר החינוך לנוער מתנדב" ע"ש אלעד ריבן ז"ל

 

 

 

השתתפתי אמש בטקס המרגש אשר ארגן משרד החינוך בראשותך וראשית  ברצוני לברך אותך ואת אנשי משרדך בעקבות היוזמה והבצוע לאיתור בני נוער מצטיינים בתחומי ההתנדבות פעולה שתביא ללא ספק לעידוד וקידום ההתנדבות בישראל.

 

זאת ועוד הבינותי כי המשרד בהנהגתך מצא לנכון, לקבוע את ערך ההתנדבות כאחד מחמשת הערכים המובילים ומטרות העל של המשרד , צעד חשוב ביותר ועל כך תבואו על הברכה.

 

חברי  ההנהלה של המועצה הלאומית  להתנדבות לקחו חלק  ביישום הרעיון והשתתפו בוועדות השונות. הם  נפעמו מאיכות הנוער שהופיע בפניהם , התקשו לבחור ולדרג את אותם נערות ונערים אשר כל אחד ואחת  מהם הציג אישיות ופעילות  מרשימים ועשירים.

 

מצאתי לנכון אף לשבח את פעילותם הנמרצת והאיכותית של מר יוסי לוי ומר שלמה ונטורה ראשי מנהל חברה ונוער אשר בכל אשר יפנו יצליחו ובהם ממש מתקיימים דברי הנביא חגי: "ועשו כי אני עמכם ורוחי עומדת בתוככם אל תיראו".

 

המועצה הלאומית להתנדבות בישראל מייחסת חשיבות עליונה למפעל ההתנדבות בארץ תוך מתן דגש מיוחד על טיפוח הנוער המתנדב, נוער שהוא העתיד והתקווה של מדינת ישראל המהווה מופת ודוגמא לאהבת הזולת ולקיום הצו החשוב ביותר של עם ישראל  לדורותיו "ואהבת לרעך כמוך".

 

ייצגתי את המועצה  בטקס חלוקת  מגן שר החינוך לנוער מתנדב בו הוענקו אותות לאותם נערות ונערים שדורגו ע"י הועדות השונות

במקומות ראשונים ואיני יכול שלא לציין את הרמה  הגבוהה ואת טוב הטעם שליוו את הטקס, הארגונים הרבים שקידמו את פנינו בקבלת הפנים הפקת האירוע אשר כל שלב ושלב בו תוכנן כדבעי, הסרטונים שהוכנו מבעוד מועד  כל אלו נתנו לטקס  נופך מרשים וממלכתי.

 

המועצה הלאומית להתנדבות מודה ומוקירה את כל אלו שלקחו חלק באירוע זה, החל משלב היוזמה, התכנון, והבצוע ועד לקיומו של טקס חלוקת האותות.

 

בברכה

 

יורם סגי זקס עו"ד

יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות בישראל

 

 

עבור לתוכן העמוד