בקרית אתא מתנדבים לחזק את המצוינות בספורט
הגדל

פרויקט ייחודי בביה''ס ''רשת ניצחון'' בקרית אתא

העמותה לקידום ענף הכדורעף בקרית אתא מפעילה פרויקט ייחודי בבתי הספר: ''רשת ניצחון'' המעודדת מצוינות ומנהיגות חברתית

 

 

אחת מגאוותיה של העיר קרית אתא הוא ענף הכדורעף, הנחשב למפותח מאד בעיר, בין היתר  הודות לנבחרת הנשים בכדורעף , מחזיקת גביע המדינה. העמותה לקידום ענף הכדורעף בקרית אתא מפעילה תוכניות חינוכיות רבות, בשיתוף עם מחלקת החינוך, במטרה לקדם ולהעצים את הענף בעיר. פרויקט "רשת ניצחון" הינו פרויקט התנדבות בשיתוף עם מחלקת החינוך וקרן "רווה רביד" לזכרו של פרופ' אבי פינגנבאום. במסגרת הפרויקט נבחרת קבוצת תלמידים מכיתות ג'-ו' מבתי הספר השונים בעיר, אשר זוכה לליווי ספורטיבי אישי וחינוכי, במטרה לחבר את התלמידים לנושא המצוינות הספורטיבית. במפגשים השונים עוברים התלמידים אימוני כדורעף ושיעורים פרטניים בנושא בטחון עצמי, דימוי עצמי, עידוד שאפתנות ומצוינות וחתירה למטרה. את המפגשים מעבירות השחקניות הבוגרות של נבחרת הנשים בכדורעף, בשיתוף סטודנטיות מאוניברסיטת חיפה: לירן דלאל ונטלי אזולאי.

אלון אלפייה, מנכ"ל העמותה לקידום ענף הכדורעף בקרית אתא:" אנחנו מאמינים כי הפרויקטים שאנו מפעילים בשיתוף עם אגף החינוך בעיר, יחזקו את הקשר בין הקהילה וקבוצות הכדרועף בעיר ויתרמו משמעותית לטיפוחם של ילדי העיר. דרך האימונים אנו מעודדים בקרב התלמידים מוטיבציה, ביטחון והתמדה – כל הדרכים שמובילים למעשה לניצחון."

יעקב טאוב, מנהל מחלקת החינוך בקרית אתא:" העיר קרית אתא מחוברת לענף הכדורעף זה שנים רבות. קבוצת הכדורעף שלנו מביאה גאווה רבה לעיר  וכיום, אגף החינוך של עיריית קרית אתא מפעיל כיתות ספורט ייעודיות המתמחות בכדורעף ומתחרות בתחרויות של המועדון הבית ספרי של משרד החינוך. בנוסף, בחטיבה העליונה פועלות נבחרות בתי הספר בתחרויות בקנה מידה ארצי ולראשונה, אף הוקם מועדון בית ספרי בישיבה התיכונית וקבוצת בנות באולפנת שח"ם. הפעילות תתרום לחיזוק הקשר של הדור הצעיר עם תחום הכדורעף. באדיבות "זה פה"  http://www.zepo.co.il/katava.asp?NewsID=13641&CatID=65

עבור לתוכן העמוד