מתנדבים להציל את חייו של עדן חכם
הגדל

עזרו לנו להציל את חייו של עדן

אביתר בנאי, מירי מסיקה, בועז שרעבי, עידן עמדי, שלישיית מה קשור, אורנה בנאי, אורי גוטליב, אריק ברמן, אפרת גוש, רן דנקר, אוהד חיטמן ואחרים ישתתפו מחר (ב') בת"א במופע התרמה להצלת חייו של עדן חכם, חולה סרטן הזקוק לטיפול מציל חיים ויקר מאוד. נועה כהן, חברה של עדן, מזמינה את כולם להגיע

 לפני 17 שנה הכרתי את עדן. אני זוכרת אותו נכנס למסעדה בה עבדנו יחד. היה לו קוקו שחור ארוך, קופצני, מחייך ושר כל הדרך. מיד התחברנו. הופענו יחד יום-יום ולאחר כמה שנים התקדמנו שנינו בתפקיד והחלטנו להישאר לעבוד שם באופן קבוע.

 במשך הזמן באו והלכו מלצרים איתם עבדנו ושרנו. אך הייתה חבורה אחת, מיוחדת במינה, שנשארה. מסלולי החיים התבדרו אבל נשארנו יחד בשמחות ובצרות. לאחרונה הבנתי את ערכה של חברות אמיתית.

 עדן מבצע את "חורשת האקליפטוס", תמיד אמרו לו שהוא נשמע כמו דוד דאור:

לפני שנתיים עדן התחיל להתלונן על כאבי ראש ועייפות, ואני בטבעיות המלצתי על אדוויל טוב... רק שאדוויל לא ממש עזר. במשך ארבעה חודשים אף אחד מהסובבים אותו (כולל רופאים) לא העלה על דעתו מה צמח לו בראש. הגילוי היה שוק, אין מילה אחרת. הוא הוכנס מיד לניתוח ומאז כשנה וחצי נלחם על חייו.

 עדן חזר לגור עם ההורים בצפון, ואנחנו החברים התחלנו בביקורים. מחזקים האחד את השני כשצריך, ומי כמוני יודעת שצריך... גם אני עוברת תהליך משלי במקביל למאבק של עדן. ברור לי כעת שמה ששומר עלי בשפיות הוא האחדות והתמיכה של החברים. מתפרקים האחד על כתפי האחר, כדי שנהיה חזקים בשבילו.

 סרטן זו מחלה מזעזעת. עדן עבר הקרנות, כימותרפיה, וכעת הוא מטופל בטיפול ורידי בעלות 30 אלף שקל בחודש. הוא אמור לטוס לבוסטון לקבלת טיפול חדשני המדווח כמוצלח ועשוי להציל את חייו. כמובן שהמדינה לא עוזרת, ומדובר במאות אלפי שקלים.

"עדן מעולם לא ביקש דבר מאף אחד"  לפני כחודש הוא פרסם בפייסבוק פוסט שהשאיר את כולנו בהלם. עדן מעולם לא ביקש דבר מאף אחד. מהטיפוסים האלה שגם אם קנית לו כוס קפה מיד היה חייב להחזיר לך כל שקל, שונא להישאר חייב. והנה הבחור העצמאי הזה עומד מולנו ומבקש עזרה קבל עם ועדה... אין ספק שפה נפל האסימון.

 בבת אחת הכל נהיה נורא ברור. מופע התרמה להצלת חייו. עוד באותו ערב נפגשנו כל החברים, חילקנו תפקידים ויצאנו לדרך. מאז הקריירה, המשפחות, הילדים והחיים נעצרו כי המשימה דורשת עבודה "מסביב לשעון".

"לא יכולה לשאת את המחשבה של לאבד אותו"

האמת? אין לנו מושג איך מארגנים ערב מסוג זה... אך על חוסר הניסיון מחפה המכוונות הטוטאלית. הצלחנו לגרום לזה לקרות בעזרתם של רבים וטובים, גדולי הזמרים והקומיקאים בישראל יופיעו בהתנדבות בערב מיוחד זה.

 אז עכשיו אני זו שעומדת מולכם ומבקשת עזרה. עדן הוא מאד מיוחד עבורי, הוא אפילו שר בטקס החופה שלי ושל בעלי. אני לא יכולה לשאת את המחשבה של לאבד אותו. אז בבקשה בואו לערב ההתרמה ועשו מצווה גדולה. אתם תיהנו ממופע מעולה עם אמנים מהשורה הראשונה בארץ, עדן יוכל לטוס ולקבל טיפול, ואנחנו? אנחנו נדע שזכינו בחברים טובים באמת.

 מחר, יום ב' ה-20.5 יתקיים ברידינג 3 בנמל תל אביב, מופע התרמה להצלת חייו של עדן חכם.  בערב ישתתפו בהתנדבות מלאה אביתר בנאי, מירי מסיקה, בועז שרעבי, עידן עמדי, שלישיית מה קשור, אורנה בנאי, אורי גוטליב, אריק ברמן, אפרת גוש, אמיר דדון, רן דנקר, סיוון טלמור, אוהד חיטמן, רשף לוי ועדי כהן.  באדיבות  ynet

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4381306,00.html

 להזמנת כרטיסים: קופת חיפה - טלפון: 04-8662244  

עבור לתוכן העמוד