מתנדבי סח"י "קחו פרח ותעבירו הלאה"
הגדל

קחו פרח ותעבירו הלאה, למען אחדות העם"

בני נוער מסח"י - סיירת חסד ייחודית, הסתובבו במרכז הבירה וחילקו פרח לעוברים ושבים, לכל אחד מהמקבלים העניקו פרח נוסף, שיעביר גם הוא הלאה. למה? "לעילוי נשמת החטופים, שיפור מצב הרוח והגברת החסד בעולם"

תוכנית סח"י - סיירת חסד ייחודית, מעצימה בני נוער על ידי נתינה. בני הנוער, בגילאי 13-20, מאתרים צרכים בקהילה, משפחות רעבות, קשישים בודדים, נכים ועוד ופועלים כדי לסייע.

 

מדי חצי שנה נערך קורס לידרים -  הכשרת מנהיגות נוער - שבו בני הנוער מקבלים הכשרה כיצד להיות מנהיג עשיית טוב. קורס הלידרים של סח"י התמקד הפעם בנושא של אחדות מול אחידות והוקדש לאחדות בעם, במיוחד בימים אלו של לחימה. בקורס חודד ההבדל בין אחידות – שבה כל אדם מחפש

בשביל מישהו

התכונות הנמדדות במבדקי סח"י: סיירת חסד יחודית, הם רוחב הלב ועומק הנתינה. בני נוער מכל הקשת, בני טובים ונוער בסיכון, מתאחדים יחד לעשיית טוב למי שזקוק לכך. הנוער לאן? בדרך לחלוקת מזון לעוד משפחה נזקקת

ומזדהה עם הדומים לו לבין אחדות שכוללת גם הבדלים ושוני, והשתתפו בו מנהיגים צעירים מכל קבוצות סח"י בארץ – נערים שביום יום ובאופן קבוע עושים למען אחרים.

 "בשביל לנצח את הרע צריך להרבות בטוב"

 

אסף יפרח, אחיו הצעיר של איל יפרח ז"ל הגיע ודיבר על איל ועל הנתינה שלו – בתוך המשפחה, בשנת יב' שתרם לקהילה ומול זרים ברחוב. המוטו של סח"י הוא "הדבר הגדול ביותר בעולם הוא לעשות טוב למישהו" וזה גם מה שאיל האמין בו והדרך בה הלך.

 

אחרי השיחה יצאו עשרות בני הנוער למדרחוב בירושלים וחילקו 2 פרחים לכל אדם: פרח אחד לשמח אותו ופרח שני שיעביר וכך ישמח אדם נוסף.

 

לפרטים נוספים על סח"י לחצו כאן.

כדי להתרחב לאזורים נוספים בארץ סח"י זקוקה לעזרה בתרומות כספיות ומתנדבים, דרך אתר האינטנרט או ישירות לחשבון הבנק -הבנק הבינלאומי - (בנק 31), סניף אשקלון – 109 , מס חשבון - 494542 – ע"ש נכח נתינה כערך חיים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4553209,00.html 

באדיבות  ynet 

עבור לתוכן העמוד