כ 30 בני נוער מבית חגי יצאו להתנדבות קיץ עם ארגון ההתנדבות "לאורו נלך"
הגדל

הפנינג קיץ לילדים לנשים מוכות

כ-30 בני נוער מבית חגי יצאו להתנדבות קיץ עם ארגון ההתנדבות "לאורו נלך" וקיימו הפנינג בן יומיים לילדים לנשים מוכות המצויות במקלט

במסגרת מוקד ההתנדבות שהקים ארגון "לאורו נלך" לקראת הקיץ, כ-30 בני נוער מבית חגי שבדרום הר חברון יצאו בשבוע שעבר להתנדבות בת יומיים בבית שמש.

 

במשך החודשים האחרונים בני הנוער נערכו ליומיים אלו על ידי חלוקה לוועדות, כאשר כל ועדה הייתה אחראית על פעילות אחרת. בשבוע שעבר הפעילו בני הנוער הפנינג שאליו הגיעו ילדי "בת מלך" שהאמהות שלהם נמצאות במקלט לנשים מוכות וכן חניכי תנועת יחד - תנועה לנוער בסיכון שם הפעילו בני הנוער מגוון רחב של תחנות פעילות.

 

מ', אחת האימהות שגרה מזה חמישה חודשים במקלט ציינה כי "כל הילדים נהנו מאוד וזו חוויה שקצת שחררה אותם מהחוויה הלא פשוטה של לגור במקלט. אני מודה לבני הנוער המדהימים שהגיעו ותרמו מזמנם לטובת הילדים שכל כך נהנו".

 

שרה הגר, רכזת הנוער בבית חגי אמרה: "בזכות מוקד ההתנדבות של לאורו נלך הצלחנו לתת יומיים של חסד ונתינה. מדהים לראות כיצד חבר'ה בגילאי תיכון תרמו יומיים מהחופש שלהם על מנת להרים פרויקט יפה וממלא שכזה".

 

לירון אמקיאס, רכז פרויקטים מיוחדים ב"לאורו נלך", ציין כי "מוקד ההתנדבות שפתחנו לקראת חופשת הקיץ הביא בני נוער רבים להירתמות מדהימה למען האחר, תוך שאינם מוותרים גם על איסוף חוויותיהם שלהם במהלך החופשה".

 

ארגון לאורו נלך בראשות הרב בני וורצמן הינו מסגרת התנדבותית שפועלת במגוון רחב של בתי ספר תיכוניים, ישיבות, אולפנות ואף במוסדות החינוך

המיוחד. במסגרת הפעילות תלמידי אותם תיכונים יוצאים פעם בשבוע להתנדבות עם אוכלוסייה חלשה באזורם. המרכז החינוכי להתנדבות של "לאורו נלך" החל את פעילותו בשנת 2003 מתוך מטרה להביא להשתלבותם של בני נוער ובוגרי תיכון במגוון מסגרות התנדבותיות. העמותה פועלת לפיתוח ערכי ההתנדבות והמנהיגות בקרב בני הנוער בישראל במטרה לגשר על פערים בחברה הישראלית, לחזק תחושות של שליחות ונתינה ולעודד ביצוע פעולות התנדבות איכותיות.

 באדיבות   ynet

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4682322,00.html

עבור לתוכן העמוד