חגגו מסיבת רווקות - בבית חולים

21/07/2019
חגגו מסיבת רווקות - בבית חולים (הגדל)
עונת החתונות נפתחה רשמית ואיתה - גם עונת מסיבות הרווקות. למרות שבדרך כלל מדובר בז'אנר מסוים מאוד של מסיבות, הדס זקן חברותיה החליטו לוותר על הבריכה בווילה מפוארת ונסעו לחגוג במקום מפתיע למדי: המחלקה הנוירולוגית בבית החולים איכילוב."ישבנו וחשבנו מה הדס הכי תאהב ומה הכי ישמח אותה, ובגלל שהיא אדם כל כך טוב זה היה די מתבקש שזו תהיה התנדבות", סיפרה אליה אסייג, אחת מחברותיה של הדס שלקחה חלק בארגון המסיבה המיוחדת, בריאיון ל"מהדורה ראשונה" עם אורן וייגנפלד.

"אז התחלנו להתגלגל עם הרעיון והגענו דרך אמא של חבר, שהיא חלק ממועצת המטופלים של בית החולים, לאיכילוב, למחלקה של מטופלים מבוגרים שנשארים בסוף השבוע בבית החולים". "זה היה מאוד ברור לכולם, לכל מי שמכיר את הדס, שזה מה שאנחנו צריכות לעשות. באיכילוב היה שיתוף פעולה מהמם מצד הצוות של המחלקה". חן קהתי, חברה נוספת של הדס, הוסיפה: "קיבלנו עצות, זה היה מאד ממלא ושימח גם אותנו".

לדברי בעלת השמחה הדס: "הכל היה בהפתעה, רק באוטו עידכנו אותי מה אנחנו עושות ומאוד שמחתי לשמוע. סביב החתונה יש הרבה ארגונים והמון אנשים שבאים ביחד, אז רציתי לתעל את זה למשהו מאוד משמעותי. קיבלתי המון חיבוקים והרבה ברכות, גם האחים והאחיות התרגשו וקיבלתי כל מיני טיפים מהאנשים".

כתבה באדיבות: mako

צילום: dreamstime
עבור לתוכן העמוד