יש לנו מנדט, עצומה ציבורית למלחמה בשחיתות

בימים אלו מתנהלות הבחירות לכנסת ה- 17. ציפיות הציבור מנבחרי העם שימלאו את שורות הכנסת הבאה אינם עוד הציפיות ה"רגילות" בלבד (ביטחון, כלכלה, חברה) כי אם גם דרישה לניקוי אורוות כללי ומיגור השחיתות. אנו בתנועה לאיכות השלטון שמנו לנו למטרה להעלות לסדר היום הציבורי את תופעת השחיתות ובכך לעקור את נורמת השחיתות משורשיה. למטרה זו נדרש שיתוף פעולה מלא של הציבור שיפסיק את המחלה הנוראה הפושטת בארצנו בכל רובד.

התנועה למען איכות השלטון יוצאת בפרויקט ארצי להחתמת הציבור על האמנה הציבורית למלחמה בשחיתות.מטרתה של האמנה הציבורית למלחמה בשחיתות, אמנה עליה עבדו אנשי משפט וחברה אשר מאמינים כי ניתן ליצור חברה נקייה, היא להחתים כ- 40,000 אזרחים אשר יהוו מנדט של התנועה לאיכות השלטון לטובת המלחמה בשחיתות, ובכך ליצור לחץ והשפעה על נבחרי הציבור.

התנועה לאיכות השלטון מתחייבת להגיש את האמנה הציבורית למלחמה בשחיתות ליושב ראש הכנסת החדשה ביום השבעתה של הכנסת ה- 17.

נכונותכם לחתום על האמנה מהווה חלק פעיל במלחמה בתופעת השחיתות אשר פוגעת בטוהר המידות במדינה מתוקנת.

במהלך יום הבחירות יצאו צוותים של מתנדבים וחברי תנועה להחתים את הציבור על האמנה למלחמה בשחיתות. צוותי המתנדבים יוצבו בכניסות לקלפיות ברחבי הארץ, יחלקו חומרי הסברה על האמנה והתנועה למען איכות השלטון ויחתימו את המצביעים על האמנה.

אזרחים המעוניינים לסייע בפרויקט זה ולהתגייס במהלך יום הבחירות למספר שעות במהלכם יחתימו אזרחים על האמנה באחת הקלפיות ביישובם, אנא צרו קשר עם יוסי סמדג'ה בתנועה למען איכות השלטון באמצעות הדוא"ל:yossism@mqg.org.il

עבור לתוכן העמוד