מבצע "מטרנה מצווה 7" הסתיים בהצלחה חסרת תקדים

מבצע "מטרנה מצווה" המתקיים זו השנה השביעית ברציפות הסתיים בימים אלו בהצלחה חסרת תקדים בו נאספו כ-100,000 כפיות מדידה של תחליפי חלב – מטרנה ושקיות אריזת הדייסה.

כזכור, במסגרת המבצע התבקשו הצרכנים לאסוף את הכפיות או את אריזת הדייסה של מטרנה ולשולחם לחסדי נעמי, ובעבור כל 4 כפיות או שקיות שיצטברו ב"חסדי נעמי", תתרום "מטרנה" – תחליף חלב עבור משפחות נזקקות.

לאור ההצלחה חסרת התקדים, קיים השבוע ארגון "חסדי נעמי" מפגש הוקרה לחברת מטרנה על פועלם הרב ותרומתם הנכבדה מזה שבע שנים ברציפות בעבור המשפחות הנזקקות.

באירוע נשאו דברים: אורח הכבוד רבה הראשי של ת"א-יפו הרה"ג ישראל-מאיר לאו שליט"א שציין בדבריו את היכרותו מכבר השנים עם חברת מטרנה וארגון "חסדי נעמי".

בדבריו עמד הרב על היושר והדייקנות שמלווים את חברת מטרנה מאז הרב מאיר לאוקמה.

לסיום, ברכם כי השת"פ לרווחת הנזקקים יימשך ויצליח לעוד שנים רבות וטובות.

יו"ר חסדי נעמי הרב יוסף כהן אמר כי ההצלחה הגדולה מראה את הרצון הגדול שיש לציבור להיות שותפים בעזרה לנזקקים. אנחנו מודים ומברכים את כל מי שנטל חלק בהצלחת המבצע ובראשם לחברת מטרנה על תרומתה המכובדת שמאפשרת לנו להמשיך ולסייע לזקוקים לכך. עוד ברך הרב כהן את פרסום בולטון-פוטנציאל על יוזמתם וליווים המסור במבצע המיוחד "מטרנה מצווה".

מנהלת השיווק של מטרנה גב' גלי ניראמרה: " אני כאמא חשה כי יש לנו אחריות כבדהלכך שגם ילדים ממשפחות מצוקה יקבלו את המזון הטוב ביותר, שיביא להתפתחותם התקינהולשמירה על המערכת החיסונית שלהם ואני שמחה כי בעזרת המבצעהזה יוכלו עודאלפי ילדים לקבל תחליפי חלב של מטרנה".

את ברכת העירייה הביא סגן ראש עיריית בני-ברק הרב פנחס צברי, שברך את פעילי ומתנדבי "חסדי נעמי" על פועלם הרב וכן את חברת "מטרנה" על תרומה הנכבדה לרווחת המשפחות הנזקקות.סגן ראש עיריית בני-ברק  הרב פנחס צברי

עבור לתוכן העמוד